Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2021. Január 01. 16:04, péntek | Belföld
Forrás: mti - MTI/Mónus Márton

Egyidőben született az első fővárosi és a vidéki újszülött

Egyidőben született az első fővárosi és a vidéki újszülött

Egyidőben két baba is született elsőként 2021-ben Magyarországon. Egyikük a fővárosban, másikuk vidéken jött világra éjfél után 1 perccel.

Budapesten kisfiú lett az első újszülött, aki a Hunor Pál nevet kapta.

A kisfiú a budapesti Honvédkórházban, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban született 3350 grammal és 54 centiméterrel, édesanyja első gyermekeként.

Vidéken, Nógrád megyében a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban egy kislány született elsőként.

Csóka Boglárka 3200 grammal és 52 centiméterrel, természetes úton jött a világra, a család második gyermekeként.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.