Városlista
2026. április 12, vasárnap - Gyula

Hírek

2024. Január 25. 07:59, csütörtök | Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu

Drogterjesztőket fogtak el a rendőrök Fehérváron és környékén

Drogterjesztőket fogtak el a rendőrök Fehérváron és környékén

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a tudomásukra jutott információk alapján nyomozást indítottak Székesfehérváron és a környező településeken kábítószert értékesítők

ellen néhány hónapja. Az elkövetők azonosítása érdekében végzett összehangolt felderítő és nyomozó tevékenység eredményeként több ember is a rendőrök látókörébe került.

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága nyomozói a Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival közös, összehangolt akció keretében 2024. január 23-án hajnalban négy helyszínen, egy időben jelentek meg. Az intézkedések során öt embert állítottak elő, és a kutatások alkalmával kábítószergyanús anyagokat, a terjesztéshez szükséges eszközöket, pénzt és mobiltelefonokat foglaltak le.

A rendőrök egy 18, egy 31 és egy 42 éves férfit kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki, és kezdeményezik letartóztatásukat. Negyedik, fiatalkorú társuk szabadlábon védekezhet.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.