Hírek
2011. December 02. 14:46, péntek |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Cross Coupe: hatalmas meglepetés a Volkswagentől - VIDEÓ
A Cross Coupe ugyan látványos, de az igazi érdekesség a karosszéria alatt rejtőzik.
Nagy meglepetésre a Volkswagen egy igazi különlegességgel rukkolt elő a Tokiói Autószalonon. Ahogy a Cross Coupe nevéből is kitalálható, a tanulmányautó egy sportos kupé és egy hobbiterepjáró törvénytelen gyermeke, bár a BMW X6 óta ez már nem számít világújdonságnak. A hasonlóságok sora itt azonban véget is ér, ugyanis a Volkswagen koncepciója jóval kisebb. 4,3 méteres hossza miatt inkább egy felfújt, alsó-középkategóriás ötajtósra emlékeztet.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni
