Hírek
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap |
Belföld
Forrás: Idokep.hu
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő

Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
Vasárnap még enyhe, több helyen trópusi éjszakában lesz részünk. Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés. Többfelé élénk, erős északi, északnyugati szél söpri ki a forró levegőt. A szombati naphoz képest
4-9 fokkal eshetnek vissza a maximumok,
28 és 33 fok között tetőzhet a hőmérséklet. Elszórtan, legkisebb eséllyel északnyugaton alakulhatnak ki záporok, zivatarok, melyeket helyenként felhőszakadás, 1-2 centis jégeső is kísérhet.
Hétfőn is több helyen megélénkül, keleten megerősödik az északias szél. Napos, gomolyfelhős idő lesz csapadék nélkül. A délutáni maximumok még a vasárnapinál is barátibb tartományban, 26 és 31 fok között alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget