Hírek
2022. December 24. 07:45, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Bakondi György: több mint 265 ezer határsértőt fogtak el idén
Már több mint 265 ezer határsértőt fogtak el idén - közölte a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.
Bakondi György elmondta, hogy a tavaly ugyanebben az időszakban elfogott 118 ezer migránshoz képest jelentős a növekedés.
Az érkezők szinte kizárólag fiatal férfiak, akik csoportosan jönnek. Már pakisztániak, bangladesiek, indiaiak és afrikaiak is vannak közöttük - tette hozzá.
A belbiztonsági főtanácsadó hangsúlyozta, hogy rendszeressé váltak az embercsempészek bandái közötti összetűzések szerb oldalon.
Fotó: MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
