Hírek
2021. Augusztus 27. 08:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Agyonverte anyósát, balesetnek próbálta beállítani

Letartóztattak egy tatabányai férfit, aki a gyanú szerint balesetnek álcázta anyósa halálát - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A férfi június 25-én jelentette be, hogy hazaérkezve holtan találta az anyósát, aki valószínűleg leesett a lépcsőn, de kiderült, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett - írták.
Hétfőn halált okozó testi sértés gyanúja miatt eljárást indítottak a 36 éves vő ellen, a bíróság pedig csütörtökön elrendelte a letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően