Hírek
2021. Szeptember 19. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A whiskyre specializálódott
A dombóvári rendőrök rövid időn belül elfogták azt a helyi férfit, aki két egymás utáni napon is lopott alkoholt ugyanabból az üzletből.
Az egyik helyi áruház biztonsági őre tett bejelentést 2021. szeptember 14-én egy dombóvári üzletből, hogy ismeretlen személy több alkalommal szeszes italokat lopott el a boltból, miután az áruvédelmi eszközt eltávolította az üvegekről. Az ügyben beszerzett bizonyítékok alapján egy férfi került a rendőrök látókörébe – közölte a rendőrség.
A 30 éves helyi lakosról megállapították, hogy két egymást követő napon is a ruhája alá rejtett el két-két palack italt, majd fizetés nélkül távozott az üzletből. Kihallgatása során az elkövető a lopásokat elismerte, elmondta, hogy idő közben az italokat ismeretlen személynek eladta.
A férfi ellen lopás vétség elkövetése miatt folytatják az eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
