Hírek
2019. Március 11. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
A felelős állattartást népszerűsíti a Nébih kampánya

A felelős állattartást népszerűsíti a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kampánya, a Szabad a gazdi program - mondta Pallós László, a Nébih országos állatvédelmi főfelügyelője az M1 csatornán vasárnap.
Hozzátette: a magyarok szeretik az állatokat, minden családra jut egy házi kedvenc, de a felelős állattartásban vannak még hiányosságok.
A program célja, hogy arra ösztönözze a leendő gazdikat, a vásárlás helyett inkább fogadjanak örökbe házi kedvencnek szánt állatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően