Hírek
2023. Június 06. 08:07, kedd |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
A belvárosi parkolásról és a hatósági ellenőrzésekről szerveznek lakossági fórumot a Városházán
Lakossági fórumot tart Székesfehérvár Belvárosának önkormányzati képviselője.
Szabó Bakos Györgyné június 7-én, szerdán 17.00 órától a Városháza Dísztermébe várja az 1. számú választókörzetben élőket.
A lakossági fórumnak két fő témája lesz
A képviselő tájékoztatást ad a kiemelt övezetre vonatkozó parkolási rendelet módosításáról, a behajtás és a parkolás rendjéről. Ugyancsak szó lesz a Polgármesteri Hivatal Hatósági Főosztálya által végzett ellenőrzések eredményéről. A fórumra a képviselő tisztelettel hív minden érdeklődőt!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 13:00, szombat | Életmód
A Heim Pál gyermekkórház 250 millió forintot kap zajszigetelésre a Budapest Airporttól
Kétszázötven millió forintot adományozott a Budapest Airport (BA) a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetnek, a támogatással a repülőgépek okozta zajhatások mérsékléséhez kívánnak hozzájárulni.
